Audytel S. A.


Informacje:


Strona: https://www.audytel.pl/

Adres: Ks. I. Skorupki 5


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 00-546


Telefon: 22 537 5050


Efektywność energetyczna
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Efektywność energetycznaOpis:


W dobie walki z problemem globalnego ocieplenia bardzo ważnym zagadnieniem jest zwiększanie efektywności energetycznej przedsiębiorstwa. Dlaczego jest ona tak istotna?

Jest co najmniej kilka przesłanek przemawiających za tym, aby ją zwiększyć. Przede wszystkim – wiąże się ona ze zwiększeniem skuteczności produkcji przy zredukowaniu ilości zużywanej energii. Tym samym wyższa efektywność energetyczna realnie przekłada się na budżet przedsiębiorstwa.

Z drugiej strony jest interes społeczny – lepiej wykorzystana energia to zmniejszenie generowania gazów cieplarnianych, a tym samym działalność staje się bardziej przyjazna dla środowiska. Za tym zaś idą kolejne profity. Dla wielu klientów bowiem ekologiczność firm jest jednym z czynników, które determinują ich wybór.

Chcąc dowiedzieć się więcej o tym zagadnieniu, warto zajrzeć na stronę audytel.pl. Można tam znaleźć profesjonalistów od audytów, w tym też energetycznego. Na swoim blogu poświęcili wiele uwagi certyfikatom i rządowym programom, które mają zachęcać przedsiębiorców do bardziej efektywnego wykorzystywania energii.

Data dodania: 02-04-2019

Również Niedaleko: