Xfelgi.pl


Informacje:


Strona: https://xfelgi.pl/

Adres: Piotrkowska 4C


Miejscowość: Poniatów


Kod pocztowy: 97-330


Telefon: 509 700 012


Felgi Mitsubishi
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Felgi MitsubishiOpis:


Skorzystanie z oferty dostępnej na stronie internetowej xfelgi.pl to możliwość zamówienia w przystępnej cenie felg pasujących do różnego typu pojazdów (zarówno osobowych, jak i dostawczych) wraz z darmową dostawą na terenie kraju. Zakupu mogą dokonać osoby prywatne oraz odbiorcy hurtowi. 

Lista sprzedażowa obejmuje modele również do aut ze sportowym podwoziem. Klient może zamówić między innymi efektowne, aluminiowe felgi do Mitsubishi, Porsche lub BMW. W ofercie znajduje się także szeroki wybór wersji pasujących do samochodów zasilanych napędem elektrycznym. 

Osoby potrzebujące pomocy przy składaniu zamówienia mogą skorzystać ze wsparcia pracowników serwisu, obsługujących czatboxa. Dostawca daje gwarancję jakości na swój asortyment. Gwarantuje również szybki i bezproblemowy dowóz zakupu pod wskazany adres. Kadra zapewnia, że zawartość przesyłki jest każdorazowo w odpowiedni sposób zabezpieczona na czas transportu, a dostawca zleca dostawę, korzystając z usług tylko sprawdzonych firm kurierskich.

Data dodania: 15-07-2022

Również Niedaleko: