Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim


Informacje:


Strona: https://www.kancelaria-komornicza.com.pl/

Adres: 11 Listopada 15


Miejscowość: Mińsk Mazowiecki


Kod pocztowy: 05-300


Telefon: 690365010


Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim - Licytacje komornicze Mińsk Mazowiecki
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kancelaria Komornicza w Mińsku Mazowieckim - Licytacje komornicze Mińsk MazowieckiOpis:


Kancelaria komornicza, która ogłasza się pod linkiem kancelaria-komornicza.com.pl, prowadzi sprawy w obrębie swojej właściwości. Obsługuje wierzycieli oraz przeprowadza licytacje komornicze na terenie Mińska Mazowieckiego, Sulejówka i Kałuszyna. Jest w stanie również pojąć się działań zleconych przez osoby z innych rejonów, o ile wymaga tego sytuacja.

Forma realizowanych świadczeń jest zależna od rodzaju sprawy, którą wykonuje kadra kancelarii. Cennik za poszczególne usługi jest również ustalany indywidualnie. Przyjmowanie wniosków wierzycieli odbywa się drogą listowną, przy zachowaniu bezpieczeństwa informacji. Wzory pism do samodzielnego wypełnienia są dostępne online.

Obecnie komornik korzysta z najnowszych możliwości technologicznych (krajowych i zagranicznych baz danych oraz systemów teleinformatycznych), które pozwalają na szybkie ustalenie stanu posiadania dłużnika. Oprócz zadań realizowanych przez kadrę prawników klienci mogą skorzystać z poradnictwa świadczonego poprzez telefon.

Data dodania: 12-07-2022

Również Niedaleko: