Chrusta Marek HiJob


Informacje:


Strona: https://www.hijob.pl/

Adres: Wąwozowa 21


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-796


Telefon: 508-179-033


https://www.hijob.pl/ | Prace na wysokości warszawa
Dodaj Swoją Opine:
Dnia 2020-06-25 13:53:51 angrygorilla253 napisał:
Firma HiJob kojarzy mi się z dobrymi specjalistami od prac wysokościowych. Zlecaliśmy im mycie okien i dachu i muszę przyznać, że sprawili się na medal!
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)https://www.hijob.pl/ | Prace na wysokości warszawaOpis:


Gdy trzeba wykonać jakąś pracę na dużej wysokości, bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia w tym zakresie nie da się jej zrealizować. Powierzanie jej osobom, które nie mają pojęcia o wspinaczce czy bezpieczeństwie, jest wprost proszeniem o kłopoty. Jedyne sprawdzone i pewne rozwiązanie to skorzystanie z usług firmy zajmującej się zawodowo pracami na wysokościach. W Warszawie wykonują je fachowcy z HiJob.pl.

Prace wysokościowe mieć różny charakter, począwszy od czyszczenia szyb w wieżowcu, poprzez montaż jakiejś konstrukcji, skończywszy na remoncie elewacji budynku. Bez względu na rodzaj zlecenia firma Hi Job gwarantuje profesjonalną i w pełni bezpieczną realizację na terenie Warszawy i okolic. Przedsiębiorstwo wykorzystuje specjalistyczny sprzęt, a pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje wsparcie najwyższej jakości.

Data dodania: 01-05-2019

Również Niedaleko: