Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem”


Informacje:


Strona: https://oberza.com.pl/

Adres: Garbary 54


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-758


Telefon: 509758444


Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem” | Bezglutenowa restauracja poznań
Dodaj Swoją Opine:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Aleksandra Korytowska „Almar” PHU „Oberża pod Dzwonkiem” | Bezglutenowa restauracja poznańOpis:


Dieta bezglutenowa dedykowana jest przede wszystkim osobom cierpiącym na alergię na gluten oraz celiakię. W dzisiejszych czasach jest jednak ona bardzo chętnie stosowana także przez osoby zupełnie zdrowe. Najważniejszą zasadą takiego właśnie sposobu odżywiania jest odrzucenie pokarmów, zawierających białko pochodzenia roślinnego, które znaleźć można w orkiszu, owsie, pszenicy, czy też jęczmieniu. Osoby, które są dotknięte celiakią, dzięki wprowadzeniu diety, będą mogły cieszyć się nienagannym zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem. Co więcej, chroni ona przed rakiem jelita oraz jest w stanie zatrzymać zanik kosmków jelitowych.

Dieta bezglutenowa okaże się strzałem w dziesiątkę również w przypadku pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, jak i pozostałymi chorobami autoimmunologicznymi. Inną jej zaletą jest piękna oraz wolna od niedoskonałości cera. Bezglutenowa restauracja w Poznaniu, w której spróbować można takich specjałów to Oberża Pod Dzwonkiem. Wszystkie dania przyrządzane są ze świeżych składników i zachwycają zarówno swoim smakiem, jak i sposobem podania.

Data dodania: 20-07-2019

Również Niedaleko: