Moderno Mundo Sp.z o.o.


Informacje:


Strona: https://modernomundo.pl/

Adres: Firmowa 10


Miejscowość: Gądki


Kod pocztowy: 62-023


Telefon: 61 306-77-77


Opakowania doypack
Dodaj Swoją Opine:
Dnia 2020-06-22 13:35:05 heavypeacock508 napisał:
Wybór oferty Moderno Mundo okazał się strzałem w dziesiątkę! Opakowania ich autorstwa są w dobrej jakości oraz korzystnej cenie. Ponadto są tak dobrze zaprojektowane by nam posłużyły długo.
Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opakowania doypackOpis:


Moderno Mundo to znana i ceniona firma zajmująca się kompleksową produkcją opakowań przeznaczonych do najróżniejszych gałęzi przemysłu. Zakład tworzy zarówno gotowe, zgrzane opakowania o różnych formach, jak i solidne, zadrukowane folie na roli. Wszystkie elementy wykonuje zgodnie ze ścisłymi wytycznymi przedstawionymi przez inwestorów.

Propozycją producenta są między innymi praktyczne opakowania doypack, czyli modele z funkcjonalną fałdą dolną. Zamówione woreczki tworzone są na bazie wielowarstwowych laminatów – bezbarwnych, aluminiowych, metalizowanych lub papierowych. Każde opakowanie może zostać wzbogacone o specjalną strunę, euro-zawieszkę, nacinkę „easy-open” lub inny praktyczny element. Woreczki wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością oraz niską przepuszczalnością zapachów. Ponadto prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Data dodania: 01-05-2020

Również Niedaleko: